Zając, Marek (3, 13, 0)
Zeszutek, Piotr (8, 575, 30)

• zespół rozegrał 11 spotkań, notując 5 zwycięstw i 6 porażek
  • bilans małych punktów był dodatni (256-249, +7)
  • na własnym boisku Ogniwo rozegrało 6 spotkań, odnosząc 3 zwycięstwa i 3 porażki; na stadionie w Sopocie zespół uzyskał ujemny stosunek małych punktów (126-139, -13)
  • w 5 meczach wyjazdowych Sopocianie wygrali 2-krotnie i 3 razy doznali goryczy porażki; co ciekawe w tych meczach zespół osiągnął dodatni bilans małych punktów (130-110, +20)
  • pierwsze połowy Sopocianie grali ze zmiennym szczęściem: 4 wygrali, 1 zremisowali i 6 przegrali (128-139, -11)
  • drużyna lepiej wypadała w drugich połowach: na 11 razy zespół wygrał 7-krotnie przy zaledwie 4 porażkach (128-110, +18)
  • w całej rundzie jesiennej zespół wykazał się niezwykłą regularnością ofensywną: na 256 punktów na obie połowy przypadło dokładnie 50% zdobyczy punktowej (128/128)
  • najdłuższą serię zwycięstw (3) drużyna zanotowała na starcie rozgrywek pokonując kolejno Juvenię Kraków, Orkana Sochaczew i Posnanię Poznań
  • najdłuższa seria porażek liczyła 2 mecze i zdarzyła się dwukrotnie
  • w rozgrywkach ekstraligi wystąpiło 34 zawodników
  • wśród nich było 26 wychowanków i 3 obcokrajowców
  • wśród zawodników, którzy zagrali było 19 z młyna i 15 z ataku
  • najwięcej meczów (11) rozegrało 7 zawodników (Anuszkiewicz, Karol, Olszewski, Pionk, Przychocki, Węgierski, Wojtkuński)
  • Wojciech Karol przedłużył swoją serię kolejnych meczów Ogniwa, w których wystąpił do 36
  • najwięcej minut - 880 (100% czasu gry) na boisku spędził Robert Olszewski kolejni zawodnicy to: Kurdelski (798), Czasowski (789), Przychocki (764)
  • Olszewski osiągnął najwyższy średni czas gry w meczu - 80 min. kolejni zawodnicy to (powyżej 5 rozegranych meczów): Kurdelski - 79,8 min., Szablewski - 79 min., Czasowski - 78,9 min.,
  • punkty zdobywało 15 zawodników
  • najwięcej punktów zdobył Łukasz Szablewski (80) kolejni zawodnicy to: Rogowski (31), Przychocki (30), Zeszutek (30), Olszewski (20)
  • najwyższą średnią punktów na mecz uzyskali: Szablewski (10), Zeszutek (3,75), Rogowski (3,1), Przychocki (2,72)
  • najwięcej przyłożeń zanotowali Przychocki i Zeszutek (po 6)
  • najwięcej punktów nogą zdobył Szablewski (75 - 15Pd, 14K, 1Dg)
  • średnia waga formacji młyna we wszystkich meczach wyniosła 862,45 kg
  • najcięższy młyn Ogniwo przygotowało na mecze z Juvenią Kraków i Budowlanymi Łódź - 874 kg
  • najcięższy młyn, który może zagrać waży 883 kg
  • w rundzie jesiennej zespół otrzymał 11 żółtych kartek (najwięcej - Przychocki, Węgierski - po 2)
  • w rundzie jesiennej zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę (Szablewski)
  • średnia wieku wszystkich zawodników, którzy zagrali w barwach Ogniwa wynosi 26,47 lat
  • najstarszymi zawodnikami, którzy wystąpili w barwach Ogniwa byli: Robert Rogowski, Dariusz Pionk (po 37 lat)
  • najmłodszym zawodnikiem, który wystąpił w barwach Ogniwa był Sławosz Hodura (19 lat)