SENIORZY - TERMINARZ

31.03.2018 - I Kolejka

Grupa A

Budowlani Łódź SA v KS Budowlani Łódź

RC Arka Gdynia v RC Orkan Sochaczew

RC Lechia Gdańsk - pauza

Grupa B

MKS Ogniwo Sopot v OKS Skra Warszawa – sobota 14:30

RzKS Juvenia Kraków v KS Budowlani Lublin

MKS Pogoń Siedlce - pauza

 

07/08.04.2018 - II Kolejka

Grupa A

RC Orkan Sochaczew v Budowlani Łódź SA

RC Arka Gdynia v RC Lechia Gdańsk

KS Budowlani Łódź - pauza

Grupa B

OKS Skra Warszawa v RzKS Juvenia Kraków

MKS Ogniwo Sopot v MKS Pogoń Siedlce (przełożony na 25.08.2018)

KS Budowlani Lublin - pauza

 

14/15.04.2018 - III Kolejka

Grupa A

RC Lechia Gdańsk v KS Budowlani Łódź

Budowlani Łódź SA v RC Arka Gdynia

RC Orkan Sochaczew - pauza

Grupa B

MKS Pogoń Siedlce v OKS Skra Warszawa

KS Budowlani Lublin v MKS Ogniwo Sopot (przełożony na 23.06.2018)

RzKS Juvenia Kraków - pauza

 

21/22.04.2018 - IV Kolejka

Grupa A

Budowlani Łódź SA v RC Lechia Gdańsk

KS Budowlani Łódź v RC Orkan Sochaczew

RC Arka Gdynia - pauza

Grupa B

MKS Ogniwo Sopot v RzKS Juvenia Kraków - sobota 16:00

MKS Pogoń Siedlce v KS Budowlani Lublin

OKS Skra Warszawa - pauza

 

28/29.04.2018 - V Kolejka

Grupa A

RC Arka Gdynia v KS Budowlani Łódź

RC Orkan Sochaczew v RC Lechia Gdańsk

Budowlani Łódź SA - pauza

Grupa B

KS Budowlani Lublin v OKS Skra Warszawa

RzKS Juvenia Kraków v MKS Pogoń Siedlce

MKS Ogniwo Sopot - pauza

 

05/06.05.2018 - VI Kolejka

Grupa A

KS Budowlani Łódź v Budowlani Łódź SA

RC Orkan Sochaczew v RC Arka Gdynia

RC Lechia Gdańsk - pauza

Grupa B

OKS Skra Warszawa v MKS Ogniwo Sopot - niedziela 14:00

KS Budowlani Lublin v RzKS Juvenia Kraków

MKS Pogoń Siedlce - pauza

 

26/27.05.2018 - VII Kolejka

Grupa A

Budowlani Łódź SA v RC Orkan Sochaczew

RC Lechia Gdańsk v RC Arka Gdynia

KS Budowlani Łódź - pauza

Grupa B

RzKS Juvenia Kraków v OKS Skra Warszawa

MKS Pogoń Siedlce v MKS Ogniwo Sopot - niedziela 16:00

KS Budowlani Lublin - pauza

 

02/03.06.2018 - VIII Kolejka

Grupa A

KS Budowlani Łódź v RC Lechia Gdańsk

RC Arka Gdynia v Budowlani Łódź SA

RC Orkan Sochaczew - pauza

Grupa B

OKS Skra Warszawa v MKS Pogoń Siedlce

MKS Ogniwo Sopot v KS Budowlani Lublin – sobota 16:00

RzKS Juvenia Kraków - pauza

 

09/10.06.2018 - IX Kolejka

Grupa A

RC Lechia Gdańsk v Budowlani Łódź SA

RC Orkan Sochaczew v KS Budowlani Łódź

RC Arka Gdynia - pauza

Grupa B

RzKS Juvenia Kraków v MKS Ogniwo Sopot

KS Budowlani Lublin v MKS Pogoń Siedlce

OKS Skra Warszawa - pauza

 

16/17.06.2018 - X Kolejka

Grupa A

KS Budowlani Łódź v RC Arka Gdynia

RC Lechia Gdańsk v RC Orkan Sochaczew

Budowlani Łódź SA - pauza

Grupa B

OKS Skra Warszawa v KS Budowlani Lublin

MKS Pogoń Siedlce v RzKS Juvenia Kraków

MKS Ogniwo Sopot - pauza

 

Faza II - Rozgrywki w Grupach Mistrzowskiej i Trophy

 

15/16.09.2018 - I Kolejka

22/23.09.2018 - II Kolejka

29/30.09.2018 - III Kolejka

06/07.10.2018 - IV Kolejka

13/14.10.2018 - V Kolejka

20/21.10.2018 - VI Kolejka

 

03/04.11.2018 - Półfinały, Baraż

 

10.11.2018 - Finał